Вітаю Вас, Гість

Головна » 2017 » Жовтень » 12 » В Славутському ліцеї-інтернаті пройшов урок-конференція до Дня українського козацтва
09:02
В Славутському ліцеї-інтернаті пройшов урок-конференція до Дня українського козацтва

    14 жовтня вся Україна відзначає День українського козацтва. Зазначене свято встановлено, враховуючи історичне значення й заслуги козацтва в утвердженні української державності та його вагомий внесок у сучасний процес державотворення.

      З цієї нагоди, в Славутському ліцеї-інтернаті пройшло ряд заходів. Дуже цікавим  та змістовним був тематичний урок-конференція «Історія виникнення українського козацтва».

   В конференції активну участь взяли ліцеїсти 10 класу 34 навчальної групи економічного профілю. Учасники конференції обговорили такі теми:

  • ►Походження слова «козак» і перші згадки про козаків
  • ►Теорії походження козацтва
  • ►Утворення козацької республіки – Запорозької Січі
  • ►Славетні перемоги українських козаків
  • ►Значення козацької доби в історії України

За словами організатора уроку-конференції, вчителя історії та правознавства Личика І.Я., її метою є поглиблення, зміцнення та розширення діапазону знань ліцеїстів з історії українського козацтва; формування позитивного ставлення до самостійного набуття ними знань з цієї теми; розвиток і саморозвиток творчих здібностей учнів, їх активності; створення передумов самовиховання, самовдосконалення, самовизначення ліцеїстів на прикладі філософії та героїчних подвигів українських козаків.

Окрім того, ліцеїсти презентували книжкову виставку видань на тему «Феномен козацтва в історії України», яку вони сформували спільно з бібліотекарем Славутського ліцею-інтернату Карнаух В.М.

Ліцеїст 34 навчальної групи

Петричук Іван

Переглядів: 546 | Додав: sosli | Рейтинг: 5.0/3
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам