Вітаю Вас, Гість

Головна » 2015 » Лютий » 18 » Валентинів день
12:00
Валентинів день

                      

Кохання…Яке це прекрасне почуття. Воно надає людям крила, підштовхує на неочікувані вчинки, дарує усмішку. Кажуть, що для кохання вік не важливий. Але найпрекрасніша пора  - то юність.

Переконатися у цьому могли усі бажаючі у п’ятницю 13 лютого. Не лякайтеся, це лише забобони, а справжнє кохання такі дрібниці не зруйнують. Отож, яскравою подією тижня став вечір, присвячений Дню Святого Валентина. У ньому брали участь такі пари: Леся і Назар, Дмитро і Дарія, Вадим і Софія, Яна і Валерій та Денис і Наталія.

Організатори свята добре постаралися, а нагородою за це стали радісні обличчя глядачів та гучні аплодисменти. Наші пари перевіряли свої почуття у таких конкурсах: «Представлення пари», «Правила етикету», «Поезія в моїй душі», «Сердечне ворожіння». Вони довели, що є половинками одного цілого, проявили кмітливість та ентузіазм.

Святкового настрою додавало прикрашення залу. Кругом висіли плакати на тему кохання, вони були зроблені руками ліцеїстів. А найкращою визнали спільну роботу учнів 11 групи. Кохання поселилося у серці кожного завдяки прекрасній музиці. Артистично та надзвичайно щиро виконували кожну пісню гуртківці вокального гурту.

За результатами усіх конкурсів Яна та Валерій набрали 38 балів і отримали звання незабутньої пари. Найромантичнішою назвали пару Вадима і Софії, вони отримали 43 бали. Із результатом 59 балів друге місце посіла найстильніша пара ліцею – Дмитро і Дар´я. Ідеальною порою стали Денис і Наталія. Вони набрали 64 бали і розділили перемогу із парою Лесі та Назара, які отримали найбільше глядацьких голосів і стали «Валентином і Валентиною 2015року».

Це свято вкотре з’єднало нашу ліцейну родину разом і подарувало радість. «Кохайте і будьте коханими!» –  звучало з уст ведучих. Тож не забуваймо цих прекрасних слів і даруймо любов усім оточуючим.

 

Мирослава Вінничук,

юнкор гуртка «Ексклюзив»

Переглядів: 635 | Додав: sosli | Рейтинг: 5.0/1
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам