Вітаю Вас, Гість

Головна » 2015 » Лютий » 16 » Вчимося діяти у надзвичайних ситуаціях
13:06
Вчимося діяти у надзвичайних ситуаціях

                 

Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації «Про заходи щодо безпеки громадян та захисту найважливіших об’єктів інфраструктури області», 12 лютого 2015 р. у Славутському обласному спеціалізованому ліцеї-інтернаті поглибленої підготовки учнів в галузі науки проведено чергове навчання з питань необхідності посилення заходів безпеки, порядку дій на випадок виникнення терористичної загрози, виявлення підозрілих предметів, транспортних засобів та осіб, поведінка яких викликає підозру, дій за попереджувальним сигналом «Увага всім!».

Для працівників ліцею-інтернату відбулося інструктивно-методичне заняття в умовах військового стану.  Цикл занять із цивільного захисту населення, що внесений у план роботи закладу,  проводив завідувач навчально-консультативного пункту м. Славути з питань цивільного захисту Гуцалюк Віталій Васильович. Він ознайомив усіх присутніх із пам’ятками та іншими інформаційно-довідковим матеріалом з питань цивільного захисту населення.

Навчання, безперечно, було цікавим та результативним, збагатило новими знаннями усіх працівників ліцею-інтернату. Така інформаційно-просвітницька робота з питань поведінки в умовах надзвичайних ситуацій стане ймовірністю виключення заподіяння шкоди існуванню людини.

 

Переглядів: 429 | Додав: sosli | Рейтинг: 5.0/2
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам