Вітаю Вас, Гість

Головна » 2017 » Листопад » 6 » Відкриття і проведення І етапу VІIІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та уч
14:32
Відкриття і проведення І етапу VІIІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та уч

      Мовно-літературний конкурс імені Т. Шевченка – це свято рідного слова, можливість перевірити свої знання і сили, відчути власну причетність до великої когорти шанувальників творчості Кобзаря.

     Урочистості з нагоди відкриття І етапу VІIІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка відбулися у нашому закладі 10 жовтня 2017 року.

            На відкриття завітали представники талановитої молоді ліцею-інтернату, кращі знавці творчості Великого Кобзаря. Особистим досвідом про творче змагання поділилася переможниця обласного етапу VIІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка Марина Бунда.

            Торкнутися душею і серцем ліричних струн слова Кобзаря допомогли ведучі заходу Лілія Ковальчук, Іван Данилюк та читці-декламатори Алла Панчук і Вікторія Маршалкевич.

   Після урочистостей на учасників конкурсу очікували цікаві змагання у майстерності написання творів різних жанрів і стилів за пропонованою тематикою. 

            02 листопада на базі Хмельницької спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 15 імені Олександра Співачука відбувся ІІІ (обласний) етап VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, у якому взяли участь ліцеїсти нашого навчального закладу. 

            Бунда Марина (учениця 10 класу, вчитель Тарасюк С. В.) та Дяків Вікторія (учениця 11 класу, вчитель Рабченюк Л. П.) показали на високому рівні творчі здібності, вміле володіння художнім словом, мовно-літературну підготовленість у написанні робіт та вибороли ІІІ місця. 

            Вітаємо дівчат із гарними результатами.

            Безперечно, творчі роботи Марини та Вікторії наповнені оптимізмом й вірою у щасливе майбуття Української держави, про яку мріяв і писав у своїх творах Тарас Шевченко.

Тарасюк С. В.,

вчитель української мови та літератури

Переглядів: 552 | Додав: sosli | Рейтинг: 3.7/3
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам