Вітаю Вас, Гість

Головна » 2017 » Грудень » 8 » Відкриття Нобелівських днів
19:41
Відкриття Нобелівських днів

   7 грудня відбулося урочисте відкриття «Нобелівських днів» у Славутському ліцеї-інтернаті. Уже третій рік поспіль у закладі цей захід розпочинається із Нобелівських читань, на які запрошуються викладачі провідних навчальних закладів нашого краю.

     Олена Яківна, директор ліцею-інтернату, звернулась до усіх із вітальним словом і наголосила на тому, що розпочався важливий період, впродовж якого педагоги не тільки розвивають творчий потенціал майбутніх науковців, а й популяризують серед молоді Нобелівський рух. Це є першочерговим завданням Славутського ліцею-інтернату.

     У цей день дирекція навчального закладу відзначила юних «нобеліантів» - переможців конкурсу-захисту МАН на Всеукраїнському рівні. Ліцейна родина пишається юними науковцями.

       Цьогоріч розпочали Нобелівські дні науковці, студенти таких освітніх закладів: Національний університет «Острозька академія» із виступом: «Нобелівські лауреати  у галузі економіки», Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія із цікавою темою: «Нобелівська премія як відображення сучасних соціокультурних реалій» та Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка.

 

     До змістовний та цікавих виступів-обговорень долучилися і педагоги Славутського ліцею-інтернату. А це вчитель фізики та асторономії, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист Віктор Людвигович Коваль, який ознайомив учасників Нобелівських читань із  провісниками технологій майбутнього.Його наставниця, ліцеїстка 43 навчальної групи Юлія Пізнюр, поділилася  враженнями про участь у Всеукраїнському конкурсі « Майбутнє України» та презентувала свій винахід.

 

      Про творчість відомого композитора, поета і гітариста, минулорічного номінатна в галузі літератури Боба Ділана розповіла вчитель зарубіжної літератури Ольга Олексіївна Ковальчук, а неймовірний театральний етюд «Моя музика» розкрив усі таємниці життя і творчості нобеліанта.

       З нагоди третього відкриття Нобелівських днів струнний квартет Хмельницької обласної філармонії подарував усім глядачам чудову музичну програму «Від минулого до сучасності», яка і стала гарним завершенням  зустрічі учнів та науковців.

     Нобелівські читання – це перший крок на шляху до наукових відкриттів. Впродовж цього місяця та наступного року кожен ліцеїст матиме змогу проявити свої творчі здібності, взявши участь у підготовці та захисті науково-дослідницьких робіт. Переконані, що більшість із них отримає визнання не лише на рівні навчального закладу, а й на рівні області і навіть України.

          Бажаємо юним науковцям успіхів та перемог!

Студія юних журналістів ліцею-інтернату

Переглядів: 284 | Додав: sosli | Рейтинг: 5.0/2
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам