Вітаю Вас, Гість

Головна » 2014 » Лютий » 19 » Виховний захід до 200-річчя від дня народження Т.Г. Шевченка на тему «Шевченко – Великий геній України»
09:29
Виховний захід до 200-річчя від дня народження Т.Г. Шевченка на тему «Шевченко – Великий геній України»

Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття,

 і голос твій нам душі окриля.

Встає в новій красі, забувши лихоліття,

Твоя, Тарасе, звільнена земля!

Ці пристрасні рядки Василя Симоненка перегукуються із народним розумінням Шевченка — поета і людини. Адже для кожного українця Тараса Шевченка означає так багато, що створюється враження, ніби ми все про нього знаємо і він завжди з нами. Та це лише враження. Він невичерпний і нескінченний.

13 лютого 2014 року у 46 групі разом із класним керівником Ульянковим А.А. та вихователем Шереметою С.В. відбувся виховний захід до 200-річчя від дня народження Т.Г. Шевченка на тему «Шевченко – Великий геній України».

В ході виховного заходу ліцеїсти 46 групи декламували поезії Великого Кобзаря, із цікавістю знайомились з шедеврами, створеними рукою майстра, досліджували життєвий та творчий шлях Т.Г. Шевченка, що дало змогу учням збагатитись духовно та відкрити для себе нові грані славетного минулого своєї Батьківщини та її видатних постатей.

На даному заході  учні  розглянули  глибинки життя поета, його дитинство, юність, його нелегке життя у засланні, відкрили для себе багато нових фактів, нових сторінок історії  життя генія. Для закріплення почутого була проведена вікторина між двома командами знавців життя і творчості митця…
Переглядів: 789 | Додав: sosli | Рейтинг: 5.0/1
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам