Вітаю Вас, Гість

Головна » 2019 » Листопад » 12 » Виставка-конкурс інноваційних проектів «Майбутнє України»
12:35
Виставка-конкурс інноваційних проектів «Майбутнє України»

    Національний центр «Мала академія наук України» 5–7 листопада провів Х, ювілейну, виставку-конкурс молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України» у виставковій зоні «Іnnovation Market», де  було презентовано інноваційні ідеї, проекти, винаходи і розробки у сферах ІТ, телекомунікації, екології та енергетики, освіти і науки, робототехніки та багато інших.

   Традиційно учасники представляли свої пристрої у семи номінаціях: електроніка та приладобудування; матеріалознавство та перспективні технології; машинобудування; інформаційно-телекомунікаційні системи та технології; екологія та ресурсозбереження; технічна творчість та винахідництво; робототехніка та робототехнічні системи.

     Участь у конкурсі брали 130 учасників з усіх областей України та міста Києва.

     Хмельницьку область представляли три учасники, серед них і учень  Славутського ліцею ІІ-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради Захарчук Євгеній в номінації «Машинобудування», з роботою «Саморобний очищувач і зволожувач повітря». Науковий керівник, який допомагав у розробці і представлені роботи ліцеїста – Коваль Віктор Людвигович.

    Оцінювали учнівські проекти науково-педагогічні працівники вишів, галузевих інститутів НАН України і спонсори. Серед критеріїв оцінювання – актуальність, практичне значення, самостійність у виконанні роботи і творчий підхід, повнота в розкритті теми, презентаційні навички учасника, відповідність стендової доповіді вимогам і наявність демонстраційної моделі чи макета. Кожну секцію оцінювала окрема група журі.

     У напруженій боротьбі Євгеній виборов призове 2 місце, та одержав цінний приз.

     Перед нагородженням переможців конкурсу «Майбутнє України» директор НЦ «Мала академія наук України» Оксен Лісовий з головної сцени форуму назвав школярів майбутніми інноваторами, що приймають виклики нашого часу, і радив дякувати усім, хто вклав свої зусилля у їхній розвиток.

    Бажаємо подальших успіхів у науково-дослідницькій роботі та реалізації власних проектів на практиці!

Вчитель фізики Коваль В.Л.

Переглядів: 272 | Додав: sosli | Рейтинг: 0.0/0
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам