Вітаю Вас, Гість

Головна » 2020 » Лютий » 19 » Вітаємо Карнаух Валентину Миколаївну – лауреата Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека – 2020»
10:45
Вітаємо Карнаух Валентину Миколаївну – лауреата Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека – 2020»

Вітаємо Карнаух Валентину Миколаївну – лауреата Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека – 2020»

   Всеукраїнський конкурс «Шкільна бібліотека» – один з найчисельніших за кількістю категорій учасників, що проводить Міністерство освіти і науки України. Він об’єднує усіх працівників освіти: від директорів та їх заступників, педагогів і бібліотекарів закладів загальної середньої та позашкільної освіти усіх типів і форм власності – до методистів регіональних методичних служб.
   Славутський ліцей ІІ-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради на конкурсі «Шкільна бібліотека – 2020» представляла бібліотекар І категорії, завідувач бібліотеки – Карнаух Валентина Миколаївна у номінації «Модель бібліотеки Нової української школи». За результатами даного конкурсу вона стала лауреатом 2-го (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека – 2020».

   Педагогічний колектив Славутського ліцею ІІ-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради щиро вітає Карнаух Валентину Миколаївну, бажає подальших творчих успіхів у професійній діяльності та нових перемог!

Заступник директора з навчальної роботи

Рабченюк О.О.

 

Переглядів: 127 | Додав: sosli | Рейтинг: 0.0/0
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам