Вітаю Вас, Гість

Головна » 2014 » Травень » 19 » Вітаємо переможців Всеукраїнського інтерактивного конкурсу «МАН-ЮНІОР Ерудит»
15:39
Вітаємо переможців Всеукраїнського інтерактивного конкурсу «МАН-ЮНІОР Ерудит»

                            

Днями підведені підсумки Всеукраїнського інтерактивного конкурсу «МАН-ЮНІОР Ерудит» ,у номінації «Історик», який проходив під загальною темою «Історичне підґрунтя творчості Т.Г. Шевченка», журі, враховуючи результати рейтингового відкритого оцінювання та експертної оцінки та виходячи з Положення про проведення конкурсу, допустило до он-лайн захисту 139 робіт з 210 представлених до участі. До цього числа увійшла й робота учнів 11 класу Славутського обласного спеціалізованого ліцею-інтернату поглибленої підготовки учнів в галузі науки Мазур Надії та Зомарєва Назара «Історичне підґрунтя поеми «Кавказ» Тараса Григоровича Шевченка основане на подіях Кавказької війни 1817-1864 рр.» (науковий керівник вчитель історії та правознавства Гандзюк С.В.).

Для аналізу історичного підґрунтя юні дослідники з різних куточків України обирали окремий твір Т.Г. Шевченка або уривок з його творів, співставляли події, описані поетом та порівнювали їх з історичними фактами, пов’язаними з цими подіями і давали їм власну оцінку. 

Мазур Надія та Зомарєв Назар взяли участь у он-лайн захисті, який проходив 12 травня 2014 року. Журі для визначення результату – остаточного середнього балу враховувало результати рейтингового відкритого оцінювання,експертної оцінки та оцінки виступу учнів при он-лайн захисті.

За рейтингом журі встановило відповідність місць до балів і визначило переможців серед яких є і наші фіналісти, які вибороли почесне Друге місце !!!

Переглядів: 446 | Додав: sosli | Рейтинг: 5.0/1
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам