Вітаю Вас, Гість

Головна » 2017 » Травень » 23 » Вітаємо переможницю!
15:12
Вітаємо переможницю!

           До найактуальніших проблем сучасного суспільства належить організація раціонального енергоспоживання з мінімальним негативним впливом на навколишнє середовище, питання енергоефективності з часом набуває все більшої актуальності. Саме тому,  19 травня ,  на базі Хмельницького Національного Університету відбувся обласний конкурс із енергоефективності та енергозбереження. 

 

 

     Молоді науковці зі всієї Хмельниччини демонстрували  свої розробки та напрацювання щодо економії енергії.  Організатори конкурсу  впевнені, що саме  вони  приведуть Україну  до епохи  збалансованої енергетики. Ідея  якої  полягає   у використанні людством такої кількості енергії, яку можна отримати при використанні відновлюваної енергії сил природи та космосу.

     Серед двох десятків  винаходів було найвище оцінено та відмічено дипломом І ступеня та ґран–прі   роботу учениці 11 класу  Славутського ліцею – інтернату Савчук  Діани  (науковий керівник - Коваль В.Л., вчитель фізики) , яка презентувала   капілярний холодильник,   що може працювати  як від батареї,  так і від сонячної енергії.

   Ліцеїстка  переконена,   що  потенціал  молодих майбутніх наукових  світил, мудре слово наставника, їх прагнення  та  співпраця  може втілити в життя будь-яку ідею.

 Віримо, що нові  ідеї  та наукові  розробки Діани  дозволять не тільки підняти енергетику України на високий рівень, значно знизять ціну на споживання електроенергії, а й поставлять  економіку країни в один ряд з більш розвиненими країнами світу.

 Координатор по роботі з обдарованими учнями

Ковальчук В.Т.

Переглядів: 375 | Додав: sosli | Рейтинг: 0.0/0
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам