Вітаю Вас, Гість

Головна » 2014 » Лютий » 24 » Вітаємо призерів національного етапу конкурсу для учнів загальноосвітніх навчальних закладів України «Intel -Технo Україна»
08:17
Вітаємо призерів національного етапу конкурсу для учнів загальноосвітніх навчальних закладів України «Intel -Технo Україна»


18 лютого 2014 року у Києві на базі Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» стартував очний етап конкурсу для учнів загальноосвітніх навчальних  закладів України «Intel-Технo Україна» - національного етапу міжнародного конкурсу  науково-технічної творчості школярів Intel ISEF  (International Scienceand Engineering Fair),  на який були офіційно запрошені за результатами заочного відбіркового етапу учні 11 класу фізико-математичного профілю ліцею-інтернату  Коваль Лада та Лавринюк Сергій.  

Метою Конкурсу є всебічна підтримка  обдарованої молоді України в сприянні активізації  та модернізації змісту науково-дослідницької,  пошукової, експериментальної та практичної  діяльності учнівської молоді, впровадженні  інноваційно-освітніх методів і технологій у  навчальний процес. Переможці національного етапу Конкурсу визначені журі і отримали право представляти свої проекти на Всесвітньому фіналі подібних проектів Intel ISEF, який пройде в травні в м. Лос-Анджелес, США. Роботи фіналістів оцінюватимуть вчені із світовим ім’ям, у тому числі – лауреати Нобелівської премії.  

У категорії «Енергетика» журі було відібрано для участі у очному етапі конкурсу «Intel-Технo Україна» 28 робіт учасників з різних куточків України, в тому числі науково-дослідницьку роботу Коваль Лади «Універсальна енергетична установка» (науковий керівник вчитель фізики Коваль В.Л.), яку учениця успішно захистила під час постерного захисту наукових робіт (українською та англійською мовами) у форматі інтерв’ю з журі та вийшла у суперфінал Конкурсу.

Також гідно представив свою роботу «Система управління контентом СМST» Лавринюк Сергій (науковий керівник вчитель інформатики Семенюк М.М.) у категорії «Комп’ютерні науки» в умовах ще більш жорсткої конкуренції, адже на цю секцію у очний етап було запрошено 67 учасників. Сергій також пройшов у суперфінал Конкурсу.

На підставі рішення журі конкурсу «Intel-Технo Україна» 21 лютого 2014 року на урочистому засіданні закриття Коваль Лада та Лавринюк Сергій були нагороджені Дипломами, посівши четверті призові місця у свої категоріях та були нагороджені цінними подарунками.

Отже в активі нашої команди 2 нагороди!!!  Вітаємо переможців !!!
Переглядів: 421 | Додав: sosli | Рейтинг: 5.0/1
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам