Вітаю Вас, Гість

Головна » 2019 » Квітень » 18 » Вітання з черговою перемогою
08:00
Вітання з черговою перемогою

     Третій рік  поспіль здобувачі освіти Славутського ліцею ІІ-ІІІ ступенів Хмельницької   обласної ради  є активними учасниками і переможцями  Подільського відкритого конкурсу науково-технічних робіт учнів та студентів: «Енергоефективність у промисловості, сільському, міському та домашньому господарствах».

     Метою організаторів конкурсу (Департамент освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації, Хмельницький національний  університет «Поділля») є формування стійкого інтересу до пошукової творчої діяльності у сфері енергозбереження та енергоефективного використання паливно-енергетичних ресурсів в Україні серед учнівської і студентської молоді. Завдання конкурсу - стимулювання творчого, інтелектуального і духовного розвитку молоді, зростання їх громадянської свідомості, патріотизму та технічної майстерності.

        На конкурс було представлено 19 науково – технічних робіт.

    Наукова робота «Дослідження властивостей станів псевдозрідженого шару сипучих матеріалів» ліцеїста 11-В класу Поночовного Павла була достойно представлена на конкурсі і за рішенням журі відзначена дипломом ІІ ступеня та цінним подарунком від організаторів та спонсорів конкурсу.

     Вітаємо  Поночовного Павла та його наукового керівника, вчителя фізики Коваля В.Л з перемогою, бажаємо подальших успіхів та творчого натхнення!

 

Координатор

 по роботі з обдарованими 

здобувачами освіти ліцею

Ковальчук В.Т.

Переглядів: 371 | Додав: sosli | Рейтинг: 0.0/0
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам