Вітаю Вас, Гість

Головна » 2013 » Листопад » 22 » Візит викладачів Хмельницького національного університету до ліцею - інтернату
13:36
Візит викладачів Хмельницького національного університету до ліцею - інтернату

          Навчально-виховний процес в Славутському обласному спеціалізованому ліцеї-інтернаті поглибленої підготовки учнів в галузі науки є тим соціальним інститутом, який надає учню не тільки різноманітні освітні послуги, але й можливість побудувати свою освітню траєкторію, яка найповніше відповідала б навчальним та творчим можливостям і здібностям кожного ліцеїста.

         Не один рік плідно співпрацює колектив ліцею-інтернату з викладачами кафедри радіоелектронних апаратів і телекомунікацій факультету програмування та комп’ютерних і телекомунікаційних систем та кафедри хімії Хмельницького національного університету. Об’єднує   два колективи проблема пошуку організаційної структури освітньої системи, яка б забезпечила бажання молодої людини у життєвій позиції -  «Освіта упродовж усього життя». Звідси виникла потреба в об`єднанні зусиль середньої і вищої школи. Співпраця між педагогічними колективами здійснюється за такими напрямками: профорієнтаційна робота серед учнів ліцею-інтернату, науко-дослідницька робота, а саме: спільна підготовка учнів – учасників Малої академії наук, довузівська підготовка учнівської молоді та спільна  підготовка учнів до ЗНО.

          Для реалізації освітньо-професійних програм на базі ліцею-інтернату за ініціативою директора ліцею-інтернату Саприкіної Олени Яківни  та викладачів кафедри радіоелектронних апаратів і телекомунікацій  в ліцеї-інтернаті відкритий спеціалізований клас за профілем підготовки « Радіотехніка, радіоелектронні апарати та зв'язок ». В закладі  проводяться підготовчі курси для вступу в Хмельницький національний університет, відбуваються  регулярні  зустрічі ліцеїстів з викладачами університету та поїздки учнів ліцею-інтернату в Хмельницький національний університет.

         20 листопада 2013 року викладачі кафедри радіоелектронних апаратів і телекомунікацій  кандидати технічних наук, доценти Таранчук Алла Анатоліївна, Пидченко Сергій Костянтинович та завідувач кафедри хімії, кандидат технічних наук, доцент Ткачук Ганна Сергіївна на черговій зустрічі презентували учням ліцею-інтернату сучасні електронні лего-конструктори, які сприятимуть науково-дослідницькому та творчому зростанню учнів. Адже,  і педагоги, і учні ліцею-інтернату розуміють, що сучасна якісна освіта є невичерпним джерелом та гарантією сталого інноваційного розвитку суспільства.


Переглядів: 426 | Додав: sosli | Рейтинг: 2.0/1
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам