Вітаю Вас, Гість

Головна » 2014 » Червень » 6 » Вручення атестатів про загальну середню освіту випускникам Славутського ліцею – інтернату
10:49
Вручення атестатів про загальну середню освіту випускникам Славутського ліцею – інтернату

                        

Випускний бал - це завжди радісне і разом з тим сумне свято. Це день, коли у серцях  батьків, вчителів, вихователів легкий смуток переплітається із гордістю за наших, таких уже дорослих випускників, які  раптом незчулись, як за плечима залишилось дитинство,а на видноколі вже замайоріла юність. Попереду яскравими барвами сяє самостійне життя.

1 червня 2014 року відбувся вечір, присвячений врученню атестатів випускникам Славутського обласного спеціалізованого ліцею – інтернату. На свято до ліцеїстів  завітали вчителі, батьки та  рідні.  Цього року із стін нашого  ліцею  вилетіло 157 ліцеїстів, які впродовж свята із теплими словами вдячності зверталися до своїх наставників.

Найбільш хвилюючим моментом свята, звичайно, стало вручення атестатів та нагород, які разом із теплими побажаннями, випускники отримали із рук директора ліцею – інтернату  Саприкіної О.Я.

 Підведення підсумків навчального року стало дуже плідним – адже за відмінні успіхи у навчанні 10 ліцеїстів були нагороджені золотими медалями «За високі досягнення у навчанні», 19 - похвальними грамотами «За особливі успіхи у вивчення окремих предметів».    

Незабутнім подарунком для вчителів та батьків залишиться вальс та пісні, що прозвучали у виконанні випускників.

Дорогі випускники! Хай ліцей залишиться для вас тим промінчиком любові і добра, який вказуватиме  вам шлях у житті. Хай життєва дорога для вас буде встелена квітами, як у день вашого прощання з дитинством! 

Переглядів: 507 | Додав: sosli | Рейтинг: 3.0/1
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам