Вітаю Вас, Гість

Головна » 2020 » Січень » 9 » «Всеосвіта» - шлях до професійного розвитку педагога
09:03
«Всеосвіта» - шлях до професійного розвитку педагога

    «Всеосвіта» – це молодий та потужний освітній IT-проект, який об’єднав навколо себе  креативних педагогів усієї України й чіткі цілі та цікаві  ідеї  проекту «Всеосвіта» стали запорукою професійного розвитку сучасного педагога.

 Освітній проект «Всеосвіта» набуває популярності в сучасній новій українській школі та  надає педагогу потужної життєвої мотивації, формування її потенціалу як системи творчих здібностей і передумов їх реалізації та самоактуалізації.

   Із метою  удосконалення фахової майстерності, збагачення методичного інструментарію педагогів ліцею та  для реалізації завдань освітньої програми Славутського ліцею  ІІ-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради  3 січня 2020 року  було  проведено спільне засідання класних керівників та вихователів  «Всеосвіта як джерело проектування індивідуальної освітньої траєкторії професійного розвитку педагога».

 Під час засідання голова методичного об’єднання вихователів Семенюк Г.М. ознайомила педагогів ліцею із освітнім проектом «Всеосвіта» та розповіла, що він є новим  інформаційним сучасним освітнім середовищем, де вчителі мають змогу спілкуватися, брати участь із здобувачами освіти у різноманітних конкурсах, акціях, олімпіадах, вебінарах, а також ділитися своїми ідеями та досвідом на сайті «Всеосвіта». Це значно полегшує творчу роботу вчителів та сприяє професійному розвитку педагога, старання і мотивування учнів  у навчанні.

    Карнаух В.М., бібліотекар ліцею, ознайомила усіх учасників засідання із новинками періодичного видання журналу «Всеосвіта» - скарбничка із корисною інформацією для українських вчителів».

     Під час  спільного засідання  класних керівників та вихователів ліцею була проведена вправа «Кошик ідей», яка виявила зацікавленість педагогів ліцею як одного із засобів формування партнерських відносин усіх учасників освітнього процесу. Учителі мали можливість обговорити важливі питання сьогодення: «Успішний учень: яким ви його бачите?», «Як повинні працювати вчителі та батьки, аби  учень був успішним у навчанні?».

    З метою формування  індивідуальної освітньої траєкторії професійного розвитку педагога учасники засідання   взяли  активну участь у інтерактивному завданні « Ялинка сподівань», під час якого педагоги ліцею  висловлювали свої бачення та сподівання   - яким має бути сучасний педагог та учень задля успішної співпраці та всебічного розвитку особистості.

     Із « Всеосвітою»  педагоги мають можливість професійно розвиватися в усіх сферах освітньої діяльності.

                                   голова МО вихователів Семенюк Г.М.,

              бібліотекар ліцею Карнаух В.М.

Переглядів: 219 | Додав: sosli | Рейтинг: 0.0/0
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам