Вітаю Вас, Гість

Головна » 2020 » Березень » 3 » Всесвітній день дитячого телебачення і радіомовлення
07:54
Всесвітній день дитячого телебачення і радіомовлення

Всесвітній день дитячого телебачення і радіомовлення

   Уже традиційно в першу неділю березня світова спільнота відзначає День дитячого телебачення і радіомовлення. Це свято дитинства, радості і найсвітліших мрій. Щороку провідні теле- і радіокомпанії усього світу насичують свої ефіри програмами, кінофільмами, мультфільмами для наймолодших глядачів. Самі хлопчики та дівчатка часто стають їхніми безпосередніми ведучими.

   У Славутському ліцеї усі учасники освітнього процесу  долучилися до відзначення Всесвітнього дня дитячого телебачення і радіомовлення, поставивши за мету популяризувати засоби масової інформації, а також підтримати тему дитинства та захисту прав дітей в усьому світі.

   Оскільки багато юнаків і дівчат мріють пов’язати своє життя зі ЗМІ, деякі мали змогу спробувати себе у ролі журналістів. У цей день було організовано акцію «Відкритий мікрофон», учасники якої ділилися своїми думками, захопленнями, уподобаннями.

 

   У всіх класах проведено виховні години та бесіди на теми: «День дитячого телебачення і радіомовлення», «Наше дозвілля».  На виховній годині «Коли телебачення друг дітей, а коли – ворог?», яка була проведена у 8 – Б класі, учні разом з вихователем Антонюк Ольгою Миколаївною та класним керівником Гаврилюк Тетяною Миколаївною визначили переваги та недоліки телебачення для дітей, стан і проблеми розвитку радіомовлення в Україні.

   Цікавою була зустріч з «Юними журналістами» ліцею. Керівник гуртка Світлана Володимирівна Тарасюк, а також його учасники розповіли про усі тонкощі і труднощі професії журналіста.

   Пізнавальні ролики, короткометражні мультфільми, які транслювалися під час перерв, створювали атмосферу щирості та душевності. Солодкі спогади про улюблені мультфільми та їх героїв залишила вікторина «Родом з дитинства», яку організували та провели учні 8 – Б класу.

 

 

 

   День дитячого телебачення і радіомовлення закликає не забувати про маленьких та юних телеглядачів і нагадує дорослим про те, що і вони колись були дітьми.

 

Класний керівник 8 – Б класу Гаврилюк Т.М.,

вихователь Антонюк О.М.

Переглядів: 206 | Додав: sosli | Рейтинг: 0.0/0
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам