Вітаю Вас, Гість

Головна » 2019 » Квітень » 24 » ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ КНИГИ
07:09
ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ КНИГИ

Книги – морська глибина:

Хто в них пірне аж до дна,

Той, хоч і труду мав досить,

Дивнії перли виносить.

І. Франко

            Ще з давніх-давен книги вважалися скарбницею мудрості, безцінним скарбом кожного народу. Адже, дійсно, важко уявити своє життя без них. У книгах ми знаходимо відповіді на усі запитання, черпаємо джерело знань, відкриваємо для себе нові горизонти. Книга робить кожну мить життя неповторною: вона вчить, розповідає, змушує мислити, співпереживати та радіти разом з нею.

            Читаючи книгу, кожен немов стає учасником усіх тих подій, що там розгортаються, знаходить розраду і натхнення.

 

     І навіть сьогодні, у час шаленого розвитку технологій, книга не втратила своєї актуальності, тому що ніщо не може зрівнятися з насолодою від прочитаної сторінки.

         З нагоди відзначення 23 квітня Всесвітнього дня книги та авторського права у бібліотеці Славутського ліцею ІІ-ІІІ ступенів відбулася творча зустріч  із письменницею Славутчини - Марією Олександрівною Караван.

 

      Ліцеїсти 10-А та 10-В класу завітали на захід, де мали змогу познайомитися з цікавою особистістю, народознавцем. Марія Олександрівна представила юним читачам свій творчий доробок, учні із захопленням  слухали уривки її віршованих творів. Продовжилася зустріч радісним спілкуванням та фотосесією з Марією Олександрівною.

    Головною метою проведення заходу було не тільки знайомство учнів з творчістю письменниці, а й залучення їх до читання.


        Зустріч із письменницею нашого краю залишила тепло і радість від спілкування. На згадку Віталіна Сиротюк, учениця 5-го класу, подарувала учасникам заходу пісню «Наш край».

Вихователь 10-В класу: Кривошия Т.О.

Бібліотекар: Карнаух В.М.

Переглядів: 357 | Додав: sosli | Рейтинг: 0.0/0
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам