Вітаю Вас, Гість

Головна » 2018 » Вересень » 28 » Всесвітній день туризму
18:19
Всесвітній день туризму

        Всесвітній день туризму-свято, що відзначають щорічно 27 вересня. Це свято людей,які не уявляють своє життя без пізнання світу, подорожей і нових відкриттів.

         В рамках популяризації туризму серед молоді, у Славутському ліцеї щорічно проводяться відповідні заходи. Адже ліцей – це безмежний простір для самовдосконалення здобувачів освіти.

         Напередодні, 26 вересня, здобувачі освіти 10-Г класу разом з класним керівником Гандзюком С.В. та вихователем класу Свідзінським О.П. відвідали міський центр туризму.

      Під керівництвом працівників центру ліцеїсти ознайомились з  різного роду туристичним обладнанням, спробували свої сили у під’йомі на вертикальну стіну,під’йомі на вершину та спуск з неї за допомогою спеціальних засобів.

    

        Крім того, в рамках святкування Всесвітнього дня туризму здобувачами освіти 10-Г класу оформлено інформаційний стенд, присвячений історії розвитку туризму та туристичним пам’яткам України.

   

             На протязі дня, 27 вересня, для всіх здобувачів освіти ліцею демонструвались відеоролики на туристичну тематику. Також у всіх навчальних класах на протязі тижня вихователями проведені бесіди на цю тематику.

             Мета заходів - пропаганда туризму, розвитку зв’язків між народами різних країн, а також виховання у молоді сміливості,честі,відваги, взаємодопомоги, зацікавленості у пізнанні нового.

Класний керівник Гандзюк С.В.

 та

 вихователь Свідзінський О.П.

Переглядів: 380 | Додав: sosli | Рейтинг: 0.0/0
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам