Вітаю Вас, Гість

Головна » 2018 » Жовтень » 3 » Всесвітній день захисту тварин
14:49
Всесвітній день захисту тварин

     

    Щорічно наша ліцейна родина  4 жовтня приєднується до Всесвітнього дня захисту тварин. Це свято відзначає свою 87-ту річницю. Зародилося воно в 1931 році у Флоренції, на міжнародному конгресі прихильників руху захисту прав тварин. Вважається, що саме ця дата була обрана не випадково: 4 жовтня відзначається день пам’яті католицького святого Франциска Ассізького, який є покровителем тварин. За багатьма легендами, святий міг спілкуватися з тваринним світом.

    Товариства захисту тварин організовують різні заходи та акції по всьому світу до цього дня, щоб звернути увагу людей на актуальні проблеми тваринного світу і навколишнього середовища. Важливо, що такі дії спрямовані не тільки щодо диких тварин, а й домашніх вихованців, адже навіть у наші дні випадки жорстокого поводження з улюбленцями досить поширені.

     У рамках проведення цього дня учасники освітнього процесу нашого навчального закладу також не залишилася осторонь цього уроку доброти, милосердя та турботи про друзів наших менших.

       4 жовтня у  Славутському ліцеї в усіх навчальних класах було проведено урокі доброти « Гуманне та відповідальне ставлення до тварин»,на яких  обговорено місце людини в природі та причини появи безпритульних тварин. Ліцеїстами 9-Б та 10-Б  проведено дискусію  «Благодійність як явище» та бесіду «Інтернет і тварини. Наслідки використання тварин з метою заробітку».   Обговорення відеороликів «Кіт Мерлін», «Пес-психолог», «Порятунок кудлатого» змусили кожного з присутніх задуматися  про гуманне ставлення  до тварин.

      Проведені заходи не залишили нікого байдужими. Як життєвий девіз ліцеїсти залишили у своїх серцях мудру настанову  українського поета М.Рильського:  «Любіть природу не як символ душі своєї, любіть природу не для себе -  любіть для неї!» Пам’ятаймо, що всім братам нашим меншим потрібна турбота, ласка і наша любов!

Вчителі біології Т.М.Гаврилюк, О.М.Панчишин

Переглядів: 173 | Додав: sosli | Рейтинг: 0.0/0
Наверх
2015р. Славутський ліцей-інтернат © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам