Вітаю Вас, Гість

Головна » 2019 » Грудень » 10 » Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»
13:12
Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Кожна людина народжується вільною
та рівною у своїх правах.

Ніхто не повинен зазнавати жорстокого поводження…

    Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства» – це щорічна міжнародна кампанія, яка починається 25 листопада у Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок, і триває до 10 грудня – Дня прав людини.

     Основними завданнями акції «16 днів проти насильства» є привернення уваги громадськості до двох актуальних проблем: запобігання та протидії домашнього насильства та торгівлі людьми, а також активізація діяльності державних установ та громадських об’єднань задля поєднання зусиль щодо захисту прав людини.

    У рамках соціальної акції «16 днів активності проти гендерного насильства» у Славутському ліцеї Молодіжна ліга ліцеїстів оформила стенд присвячений даному заходу.

 

    Була проведена інформаційна хвилинка «Говори проти насильства!»

   Протягом дня демонструвалися відео: «Ми проти насильства і жорстокості», «До Всесвітньої кампанії - 16 днів проти насильства», «Ми проти насилля», «Жінки проти насильства», «Притча про доброту».

    Наприкінці заходу Координаційна рада роздавала помаранчеві кульки, як символ протидії насильству. Наш ліцей проти насилля!!!

 

        Кожен вихованець ліцею зворушився цією темою, адже ми майбутнє України і ми проти насилля: над жінками, дітьми, гендерній дискримінації, насилля над людьми в цілому!

   Пам’ятайте, якщо хтось зіткнувся з насильством, висвітлюйте свою проблему і не залишатись з нею наодинці.

Голова координаційної ради

Рудик Тетяна

Фото: Мамчун Яна

Переглядів: 172 | Додав: sosli | Рейтинг: 0.0/0
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам