Вітаю Вас, Гість

Головна » 2019 » Жовтень » 1 » Всеукраїнський день бібліотек
19:54
Всеукраїнський день бібліотек

Що за насолода знаходитися в гарній бібліотеці.

Дивитися на книги - і то вже щастя.

Перед вами банкет, гідний богів;

ви усвідомлюєте, що можна взяти в ньому участь

і наповнити до країв свою чашу

Чарльз Лемб

     Всеукраїнський день бібліотек – це нагода відзначити роль книгозбірні у житті кожного українця. Це також можливість привернути увагу суспільства до ролі і високої місії бібліотекаря. Сучасна бібліотека – це не просто книгозбірня, а й відкритий кожному безмежний інформаційний світ; це храм духовності, до якого завжди можна прийти не тільки в пошуках істини, а й за розрадою, прагненням досягти душевної рівноваги. Для більшості людей бібліотеки – це частина їхнього життя. Тому 30 вересня – це свято всіх причетних до закладів культури і освіти, для всіх, хто любить книгу і хто присвятив своє життя подвижницькій праці на ниві просвіти.

   Бібліотекою ліцею та учнями 6 класу був підготовлений бібліотечний урок «Знамениті бібліотеки світу. Головні бібліотеки України».

      Діти ознайомилися з історією виникнення бібліотек, найбільшими та найкрасивішими бібліотеками світу та України, «Кодексом читача бібліотеки ліцею». Також учні поділилися враженнями про книги, які прочитали під час літніх канікул та подарували для бібліотеки ліцею цікаві видання.

Завідувач бібліотекою Карнаух В.М.

Переглядів: 255 | Додав: sosli | Рейтинг: 0.0/0
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам