Вітаю Вас, Гість

Головна » 2018 » Лютий » 13 » Всеукраїнський проект «JuniorZ»
07:04
Всеукраїнський проект «JuniorZ»

        9 лютого 2018 року на базі Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії стартував Всеукраїнський проект «JuniorZ», направлений на залучення молодого покоління до активного способу життя та виховання нової епохи спортивно-активних людей.

      Мета проекту – теоретичне та практичне ознайомлення педагогічного складу, школярів та їхніх батьків з варіативними модулями фізкультури; впровадження нових видів спорту у шкільну програму.

    Для вчителів фізкультури та директорів шкіл організували навчальний семінар, у якому розповіли про 33 незвичних для наших шкіл види спорту.

    Взяти участь в семінарі запросили і педагогів ліцею-інтернату, зокрема, представником від нашого навчального закладу виступив вчитель фізичної культури Шеремета Сергій Вікторович.

    В рамках семінару відбулася презентація варіативних спортивних модулів: чирлідингу, петанку, самбо, флорболу, фризбі,бадмінтону від національних федерацій. А після урочистих виступів та презентацій у всіх була можливість на власні очі побачити, або навіть спробувати себе у нових видах спорту - у спортивній залі академії для гостей провели відповідні майстер-класи.

    Після завершення семінару всім учасникам були вручені Сертифікати про проходження 6-годинних курсів Всекураїнського проекту «Спортивний рух Олександра Педана «JuniorZ».

 

Голова методичного об’єднання  фокус групи

Єльцева А.М

Переглядів: 317 | Додав: sosli | Рейтинг: 0.0/0
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам