Вітаю Вас, Гість

Головна » 2012 » Грудень » 20 » Всеукраїнський тиждень "Права дитини"
12:46
Всеукраїнський тиждень "Права дитини"

В рамках Всеукраїнського тижня «Права дитини» відбулась зустріч учнів ліцею-інтернату з оперуповноваженим КМСД Попелем Вадимом Миколайовичем з метою поглиблення  знань ліцеїстів щодо кримінальної відповідальності неповнолітніх та попередження девіантної поведінки серед учнівської молоді.

Волонтером Служби профілактичної роботи Козліком Олександром Юрійовичем разом з учнями 31 групи був організований диспут на тему «Обери майбутнє без насильства», під час якого обговорювалась проблема насильства в сім’ї та в учнівському середовищі. В ході заходу ліцеїсти дискутували щодо можливих шляхів попередження даного явища в суспільстві, альтернативних засобів вирішення конфліктних ситуацій та способів захисту себе від проявів насильства.

Також відбулося засідання «Юридичної клініки», до якого долучилися ліцеїсти 35 групи на чолі з начальником юстиції Мельником Олександром Вікторовичем. Даний захід був спрямований на поглиблення правової обізнаності учнів, розширення юридичної грамотності та формування свідомої громадянської позиції ліцеїстів.

Ліцеїсти, які взяли участь в заходах, присвячених даному тематичному тижню, відзначилися активністю, допитливістю та високим рівнем знань в галузі правознавства.
Переглядів: 466 | Додав: sosli | Рейтинг: 0.0/0
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам