Вітаю Вас, Гість

Головна » 2019 » Грудень » 16 » Всеукраїнський тиждень права у ліцеї
11:06
Всеукраїнський тиждень права у ліцеї

   Буремне ХХ століття показало людству, наскільки сильно можуть одні люди нехтувати правами інших людей. Особливо жорстоко це було проявлено у роки Першої та Другої світової війни. Тому у повоєнний  період створено Організацію Об’єднаних Націй – ООН, яка стала на захист гуманних цінностей у світі. 10 грудня 1948 року на Генеральній Асамблеєї ООН була прийнята Загальна Декларація Прав Людини, що представляє  вираження невід'ємних прав, які мають усі громадяни.

   Щороку на початку грудня у Славутському ліцеї ІІ-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради проходять заходи з нагоди Всеукраїнського тижня права.

   У рамках тижня вчителі правознавства Гринько Андрій Іванович, Гандзюк Сергій Володимирович та Личик Іван Якович організували проведення різноманітних заходів: інформаційні відеосюжети «Становлення прав людини в історії», проведення всеукраїнського уроку «Права людини», а також тематичного уроку «9 грудня – Міжнародний день боротьби з корупцією».

    Протягом тижня відбувалися цікаві правові перерви: «Запитання від Феміди»,  конкурс малюнків «Я маю право».

   Підсумком проведення Тижня права стало інтелектуальне свято «Правовий брейн-ринг», де представники команд «Ліга правознавців» та «Феміда» продемонстрували власні знання з аспектів правничої науки.

 

   Представники команди «Ліга правознавців»  із незначним відривом змогли випередити своїх друзів з команди «Феміда». Проте усі учасники та найактивніші вболівальники були нагороджені солодкими подарунками від дирекції закладу.

 

   Отже, Всеукраїнський тиждень правових знань у нашому ліцеї знову пройшов   інформаційно насиченим, змістовним, динамічним. І, як підсумок, хотілося б навести слова відомого Віктора Гюго: «Розуміння права розвиває усвідомлення обов’язку. Загальний закон – це свобода, яка закінчується там, де починається свобода іншого».

 

Голова методичного об’єднання

вчителів суспільно-гуманітарних наук

Гандзюк С.В

Переглядів: 315 | Додав: sosli | Рейтинг: 0.0/0
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам