Вітаю Вас, Гість

Головна » 2016 » Грудень » 10 » Всеукраїнський тиждень права у ліцеї-інтернаті
07:11
Всеукраїнський тиждень права у ліцеї-інтернаті

     Протягом 5-9 грудня 2016 року в рамках Всеукраїнського тижня права були сплановані та проведені тематичні заходи.

   У понеділок, 05 грудня, соціально-психологічною службою проведено анкетування серед ліцеїстів з правових питань «Права та обов’язки», а вчителями української мови та літератури організовано конкурс учнівських творів: «Що означає бути громадянином».

  Впродовж тижня працював відеолекторій за темою: «Євросоюз – територія права», у бібліотеці ліцею-інтернату функціонувала книжкова виставка літератури правового змісту.

    Класні керівники та вихователі навчальних груп провели тематичні заходи інформаційного, освітнього та виховного характеру: «Вчимося демократії разом», а 9 грудня  -   Всеукраїнський урок з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини.

  Наприкінці тижня відбувся фестиваль учнівських презентацій «Право і закон», де учні представляли свої інтерактивні роботи на правову тематику. При створенні презентацій учні досліджували обрану тему в науково-методичній літературі.

    Тиждень правових знань у ліцеї-інтернаті виявився інформаційно насиченим, змістовим, динамічним. Учні отримали багато нових знань з питань правової культури, правового захисту, законодавства та набули певного досвіду застосування цих знань на практиці в сучасному житті.  Під час Всеукраїнського тижня права учні активно висловлювали свої погляди, вільно демонстрували громадянську позицію, долучалися до творчих проектів.

Оксана Буцін,

учасник гуртка «Юні журналісти»

Переглядів: 477 | Додав: sosli | Рейтинг: 2.0/1
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам