Вітаю Вас, Гість

Головна » 2018 » Грудень » 17 » Всеукраїнський тиждень права в ліцеї
18:49
Всеукраїнський тиждень права в ліцеї

     Місяць грудень насичений різноманітними святами та пам’ятними датами, які  увінчуються таким довгоочікуваним Новим Роком. Та у круговерті свят ми маємо не забувати і про власні права й обов’язки.

    Щороку в грудні у Славутському ліцеї ІІ-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради проводиться  Всеукраїнський тиждень права.

      У рамках тижня залучено учнів до  Всеукраїнського уроку «Права людини»,

 

на якому здобувачі освіти не тільки поглибили власні знання з правничої науки, але й більш детально ознайомились із становленням прав людини у процесі історичного розвитку.

 

    Також були проведенні різноманітні  заходи: лекції «Загальна декларація прав людини», бесіди «Знай свої права, але пам’ятай про обов’язки», інформаційні відеосюжети, конкурс малюнків «Я маю право».

 

      Завершився Тиждень права інтелектуальним змаганням «Правовий брейн-ринг». Гра виявилась динамічною та дуже цікавою. Учасники команд «Феміда», «Правозахисники» та «Сила і Честь» намагалися дати якнайповніші відповіді на запитання ведучого – вчителя історії та правознавства Личика Івана Яковича.

        Оцінювали відповіді команд та вболівальників, для яких теж проводились правові конкурси, представники журі – вчителі історії та правознавства ліцею - Гринько Андрій Іванович та Гандзюк Сергій Володимирович. Переможцем гри стала команда  «Сила і Честь», друге місце отримала  «Феміда», третє місце виборола команда «Правозахисники».

      Переможці та команди-учасники отримали солодкі подарунки від директора ліцею  Саприкіної Олени Яківни.

       Дотримання прав людини є ключовою національною ідеєю України та усіх демократичних країн світу. Незалежно від обраної формули національної ідеї, у центрі знаходиться людина, її інтереси, дотримання прав і свобод.

    Попри існуючі переконання , що правознавство дисципліна досить точна та строга, у Славутському ліцеї ІІ-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради  Всеукраїнський тиждень права пройшов цікаво, яскраво, та насичено.

Голова методичного об’єднання   

вчителів суспільно-гуманітарних  наук  

      Гандзюк С.В.

Переглядів: 126 | Додав: sosli | Рейтинг: 0.0/0
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам