Вітаю Вас, Гість

Головна » 2018 » Листопад » 30 » World Day Pets
20:34
World Day Pets

      Щороку 30 листопада у багатьох країнах відзначається Всесвітній день тварин (World Day Pets).  Ідея  про заснування цього свята була ініційована різними екологічними організаціями та природоохоронними товариствами на Міжнародному конгресі прибічників руху в захист природи, що проходив у Флоренції (Італія)  у 1931 році. Втілюють цю ідею у життя не тільки представники природоохоронних організацій, а й прості звичайні люди, в житті яких тварини займають особливе місце. Крім того, Всесвітній день тварин - це привід нагадати людям про їхню відповідальність за домашніх тварин, які для багатьох з них стали дійсно незамінними членами сім’ї.

    Здобувачі освіти Славутського ліцею ІІ-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради ніколи не залишаються осторонь прекрасної  можливості проявити любов до тварин.  Як свідчення  такого щирого відношення  учнями 10-Б та 11-Б класів була організована фотовиставка  «Друзі наші менші».

 

 

 

 

 

 

 

 

    Звичайно, не усім тваринам пощастило мати таких люблячих господарів. Проходячи вулицями міста ми щодня зустрічаємо безпритульних тварин. Хтось копне, хтось просто байдуже пройде, а хтось проявить людяність... Як  сказав, герой мультфільму « Таємне життя домашніх тварин», Відсутня Ланка: «Людяність визначається не лише милосердним ставленням до людей. Людяність визначається за тим, як ми ставимось до тварин. Тварини - це наше мірило для визначення людини. Якщо не стане тварин, не буде вже ніякої людяності…» Нагода проявити свою людяність та прихильність до тварин, відвідавши Славутський притулок зі смачними подарунками і такими необхідними ліками, випала учням  10-Б класу.

 

    30 листопада в усіх навчальних класах Славутського ліцею були проведені уроки доброти і милосердя « Ми відповідаємо за тих, кого приручили», на яких було обговорено гуманні методи розв’язання проблеми безпритульних  тварин. Великий інтерес в учнів викликало перегляд відео «Кмітливий пес»,  «Собаку забрали з притулку!», «Зустріч із господарем через 2 роки», «Безпритульні тварини «до»  і «після»», «Чому люди ображають тварин?»

     Протягом  останніх років все більшого поширення по всьому світу набуває  акція «Дзвіночок», коли 30 листопада в  будь-якому місті чи країні протягом однієї хвилини діти дзвонять дзвіночками, привертаючи тим самим увагу до проблем захисту тварин. Підтримали цю акцію і учні нашого ліцею.

     Учні 10-Б класу, проявляючи високу відповідальність та турботу про домашніх тварин, втілили у життя проект – звернення: «Якщо ви побачите безпритульну тварину, допоможіть їй, чим зможете. Не зачиняйте своєї оселі, під’їзду, впустіть її, нагодуйте. Повірте, милосердя не забувається, воно повернеться сторицею!»

Класний керівник 10-Б класу О.М.Панчишин,

вихователь 10-Б класу  Г.О. Сопіжко
 

Переглядів: 369 | Додав: sosli | Рейтинг: 0.0/0
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам