Вітаю Вас, Гість

Головна » 2018 » Вересень » 10 » XV Всеукраїнський фестиваль польської дитячої пісні «У Чорного моря»
13:19
XV Всеукраїнський фестиваль польської дитячої пісні «У Чорного моря»

     З 31 серпня по 2 вересня в Одесі відбувся ювілейний XV Всеукраїнський фестиваль польської дитячої пісні «У Чорного моря», учасником якого стала учениця 11-А класу Олена Семенюк.

    Фестиваль проводився під патронатом Генерального консульства Республіки Польща в Одесі. Засновниками першого фестивалю, що пройшов у 1998 році, були корифеї польського національно-культурного руху в Україні пан Тадеуш Залуцкий та пан Антоній Стефанович.
            У перший день конкурсанти мали можливість не тільки побачити, але й пірнути у хвилі теплого та лагідного Чорного моря, а ввечері поспілкуватися один з одним, а також  позмагатися у різних видах мистецтва: живопис, танці та написання віршів.

            Другий день (1 вересня) був, власне, Днем Конкурсу: день цікавий, яскравий і незвичайний. У теплій та приємній атмосфері конференц-залу Одеського державного екологічного університету дітям з різних регіонів України належало змагатися у виконавській майстерності.
            Усі учасники показали дуже високий вокальний і артистичний рівень, прекрасну вимову, а також зуміли передати своє особисте відчуття музичних творів.
Глядачі мали можливість почути польські народні пісні, такі як «Липка» або «Червоні ягоди», сучасні пісні: «Карусель» та «Моя принцеса»,
дитячі пісні: «Танцюй, танцюй, танцюй...», «Дай мені свою руку», навіть почути реп, виконаний тріо з Білої Церкви.

    Після тривалих і складних дебатів журі обрало переможців XV Всеукраїнського фестивалю польської дитячої пісні «У Чорного моря». Приємно відзначити, що серед них й учениця Славутського ліцею Олена Семенюк із піснею «Кальорові ярмарки» (ІІІ місце, категорія молодь (12-16 років).
            Поза кoнкурсом для всіх глядачів виступив молодіжний дует Одеського відділення Спілки поляків України з авторською піснею «Тече ріка».
            Учасники фестивалю одержали пам'ятні чашки із зображенням відомого Театру опери і балету в Одесі, адміністрація міста передала сувеніри для кожного учасника: значки та буклети про гостинне місто на березі Чорного моря.
            Вітаємо переможницю пісенного фестивалю! Маємо надію, що цей конкурс у майбутньому стане чудовим продовженням неповторної творчості Олени. Бажаємо й надалі цій талановитій дівчині чимало творчих злетів та гарних здобутків.

Ніколаєва І.М. – вчитель музики

 Славутського ліцею

Переглядів: 375 | Додав: sosli | Рейтинг: 0.0/0
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам