Вітаю Вас, Гість

Головна » 2018 » Вересень » 14 » З Днем Батька
09:12
З Днем Батька

    Всенародний День Батька в Україні відзначають кожну третю неділю першого осіннього місяця (вересня), коли українське суспільство висловлює своє особливе шанування цим загальнолюдським сімейним і державним цінностям. У 2018 році Всенародний День Батька припадає на 16 вересня.

    Вся українська спільнота неухильно прагне до моделі доброго і турботливого батька. Навіть не дивлячись на те, що сьогодні на батьків покладено основне матеріальне забезпечення родини, не можна, щоб це йшло в розріз розвитку та збереження здорових стосунків в рідній сім’ї. Так закладено Богом споконвіку, що Батько є відповідальним за збереження життя дитини, її виховання і духовну настанову.

    Віддаючи шану батькам, у Славутському ліцеї в усіх класах були проведені години спілкування, класні та виховні години: «Мій татусь найкращий в світі», «Українська родина – від батька до сина», «Ми творці життя – батьки і діти, невмирущий, мужній родовід».

   Під час проведення заходів у навчальному закладі панувала атмосфера любові, тепла, доброти.

   Учнями 8 класу було створено фотоколаж «Тепло татусевих долонь».

   Здобувачі освіти ліцею мали змогу переглянути цікаві відеоролики, відеофрагменти, а також прослухати пісні, присвячені найріднішій людині – Батькові.

   Ми, всі учасники освітнього процесу Славутського ліцею ІІ-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради, також в цей Всенародний День Батька в Україні приєднуємося до привітань всім українським батькам та бажаємо їм Божих благословень в усьому!  

Зі святом вас, дорогі наші Батьки!

 

Класний керівник 8 класу Рабченюк Л.П.,

вихователь Поліщук В.М.

Переглядів: 367 | Додав: sosli | Рейтинг: 0.0/0
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам