Вітаю Вас, Гість

Головна » 2017 » Травень » 15 » Захист бізнес-планів у ліцеї-інтернаті 2017...
18:35
Захист бізнес-планів у ліцеї-інтернаті 2017...

 Всім відомий факт,  що наше майбутнє залежить від внеску кожного з нас, адже  кожна хвилина, вкладена нами в ефективну навчальну діяльність сьогодні, – це реальний результат завтрашнього дня, бо ж завтра починається сьогодні. Але, щоб крокувати до успішного майбутнього впевнено, необхідне добре організоване планування.

 Так, ліцеїсти нашого навчального закладу, за підтримки міськрайонного центру зайнятості, взяли участь у створенні та презентації бізнес-планування серед учнівської молоді.

 Представники шести профілів навчання гідно представили власні проекти.

 Профіль української філології – 31 навчальна група.

Біолого-хімічний профіль – 32 навчальна група

Фізико-математичний профіль – 33 навчальна група

Економічний профіль – 34 навчальна група

Правовий профіль – 35 навчальна група

Військово-спортивний профіль – 36 навчальна група

 Усі представлені бізнес-проекти були ватрі найвищої нагороди, оскільки їх розробка та презентація засвідчили про формування чіткого уявлення ліцеїстів про сферу бізнесу та можливості його  реалізації, усвідомлення важливості обізнаності учнів стосовно потреб та вимог ринку праці.

 Про те, особливо вартий уваги виявився бізнес-план 35 навчальної групи (створення юридичної агенції), за розробку та презентацію якого ліцеїсти отримали почесне перше місце.

 

  Друге почесне місце отримав бізнес-план 33 навчальної групи, суть якого полягала у створенні майданчика для гри в пейнтбол.

  Третє місце посіли представники 36 навчальної групи за розробку бізнес-проекту охоронної агенції «Кондор».

   Ми віримо, що знання, які отримали учні під час підготовки та проведення заходу, допоможуть їм певною мірою в майбутньому стати фахівцями нової формації, людьми компетентними, відповідальними, здатними мислити неординарно.

Вітаємо учасників!

Практичний психолог  Гоцюк О.Л.

 

Переглядів: 363 | Додав: sosli | Рейтинг: 0.0/0
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам