Вітаю Вас, Гість

Головна » 2019 » Березень » 29 » Заняття з цивільного захисту та охорони праці
21:03
Заняття з цивільного захисту та охорони праці

     З метою запобігання нещасних випадків, підвищення психологічної, теоретичної та практичної готовності, відпрацювання злагоджених та свідомих дій в складних життєвих ситуаціях, які потенційно можуть нести загрозу життю і здоров’ю здобувачів освіти та працівникам ліцею при виникненні надзвичайних ситуацій 28  березня 2019 року в Славутському ліцеї II-IIIступенів Хмельницької обласної ради проходили заняття з цивільного захисту та  охорони праці.

     На занятті розглядалися питання  дотримання  вимог Законодавства України про охорону праці,  питання безпеки життєдіяльності, організація роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності в закладах освіти. Особлива увага була приділена питанню запобігання та своєчасного реагування  під час надзвичайних ситуацій та  навчанню працівників ліцею діям в умовах загрози й виникнення можливих  надзвичайних ситуацій техногенного, природного, екологічного, воєнного  характеру і терористичних актів.

     Вчитель історії та правознавства Гринько А.І. ознайомив педагогічних працівників з нормативно-правовою базою  з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності.

      Конченко І.В,  вчитель Захисту Вітчизни,   виступив перед присутніми з питаннями  цивільного захисту, а саме: дії населення у надзвичайних ситуаціях.   Дуже корисними були рекомендації з правил пожежної безпеки та електробезпеки.

       Всі працівники ліцею добре розуміють, що ефективність попереджувальних заходів  від вражаючих факторів надзвичайних ситуації техногенного, природного, екологічного та воєнного  характеру – це збережене людське життя.

                      

                                         Іваніцька В.А., заступник директора

                                        з навчально-виховної роботи  

Переглядів: 330 | Додав: sosli | Рейтинг: 0.0/0
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам