Вітаю Вас, Гість

Головна » 2016 » Листопад » 26 » Запаливши свічку, молимося про спокій…
09:01
Запаливши свічку, молимося про спокій…

       …Лихо. Горе. Біль. Кров. Смерть… Це те, що залишає по собі слово Голодомор в душі кожної людини. Це те, про що потрібно пам’ятати і не уникати. Не можна ще раз такого допуститися. Адже скільки під час голоду висохло людей, які б мали стати батьками тих, хто мав би боротися за єдність, братерство і добробут України.

      24 листопада по всій Україні пройшла акція «Запали  свічку», присвячена вшануванню пам’яті жертв Голодомору 1932 - 1933 років. В ній взяли  участь й ліцеїсти Славутського обласного спеціалізованого ліцею-інтернату поглибленої підготовки учнів в галузі науки.

     Учні здійснили покладання квітів біля пам’ятника жертвам тоталітарного режиму, чим засвідчили вияв шани загиблим від жорстоких знущань  тодішньої влади.

       Запаливши свічку, ми думаємо про них, тихенько молимося за їхній спокій, за світлу пам’ять. Знаємо, що головне не забувати їх – невинних жертв Сталінського терору, що так і не дожили до весни тридцять третього. Вони для нас – зразок волі і терпіння, приклад святих мучеників на землі. Вони варті частинки серця істинного українця, а також пошани кожного, хто може назвати себе Людиною!

 

Педагог-організатор О.О.Дворак

 

 

Переглядів: 413 | Додав: sosli | Рейтинг: 0.0/0
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам