Вітаю Вас, Гість

Головна » 2013 » Березень » 6 » Засідання «круглого столу» з питань захисту прав жінок та гендерної рівності
13:35
Засідання «круглого столу» з питань захисту прав жінок та гендерної рівності

5 березня 2013 року з ініціативи начальника Славутського міськрайонного управління юстиції Мельника Олександра Вікторовича на базі Славутського обласного спеціалізованого ліцею-інтернату відбулось засідання «круглого столу» з питань захисту прав жінок та гендерної рівності, приурочене до святкування Міжнародного жіночого дня – 8 березня.

В засіданні, поряд з учнями ліцею-інтернату, активну участь взяли школярі та педагоги загальноосвітніх шкіл м. Славути та Славутського району, головний спеціаліст сектору організаційно-соціальних послуг у справах сім’ї управління соціального захисту Славутської районної державної адміністрації.

Учасники засідання виступили з доповідями, охопивши широке коло проблем, пов’язаних з питанням гендерної рівності в сучасному соціумі. Зокрема, розглядалися питання гендерної дискримінації, запобігання насильства в сім’ї, гендерної рівності в Україні, прав дітей та особливостей формування гендерної культури молодого покоління.

Засідання «круглого столу» в черговий раз підтвердило, що сучасна молодь цікавиться актуальними проблемами, які існують в соціумі, володіє інформацією стосовно основних аспектів даних проблем та шукає шляхи розв’язання питань, що стоять на заваді формування демократичного суспільства.

Переглядів: 473 | Додав: sosli | Рейтинг: 5.0/1
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам