Вітаю Вас, Гість

Головна » 2019 » Січень » 3 » Засідання Школи молодого учителя
17:32
Засідання Школи молодого учителя

Іскра, що запалює творчість,

 закладена у самому зерні творення.

М.К.Реріх

      Відомий вираз М.К.Реріха став своєрідною   вимогою просвітницької діяльності  Школи молодого учителя  Славутського ліцею  ІІ-ІІІ ступенів  Хмельницької обласної ради.

      На шляху до   педагогічної майстерності молодий вчитель    відкриває  для себе можливість   професійного зростання і через усвідомлення духовного творення, як важливого компоненту освітнього процесу Нової української школи.   Якщо духовність уроку — це віра вчителя у здібності кожного здобувача освіти, то  духовність учителя — дарувати радість пізнання через нові відкриття.   Саме над цими  проблемами роздумували учасники засідання Школи молодого учителя, який відбувся 02.01.2019року.

      У рамках засідання учасники не тільки обговорили інноваційні пошуки в царині педагогіки партнерства, але й зуміли подискутувати над застосуванням методів латерального  мислення Едварда де Боно у формуванні ключових та предметних компетентностей в освітньому просторі, зокрема зупинилися на методах «Шести капелюхів» та «Other People View»(«погляд  інших людей»), методі «K and S»-«наслідки та результат» та інших.

      Формат проведення засідання ШМУ—квест не залишив нікого байдужим. Молоді колеги   практично переконатися   у доцільності  та креативності такої форми  партнерства.

Керівник Школи молодого учителя

Ковальчук О.О.

Переглядів: 147 | Додав: sosli | Рейтинг: 0.0/0
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам