Вітаю Вас, Гість

Головна » 2013 » Квітень » 12 » Завідувач кабінету математики Кознюк Лариса Анатоліївна в числі переможців обласного огляду-конкурсу «Кращий навчальний кабінет математики»
13:53
Завідувач кабінету математики Кознюк Лариса Анатоліївна в числі переможців обласного огляду-конкурсу «Кращий навчальний кабінет математики»

9 квітня 2013 року на виконання наказу управління освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації «Про затвердження положення про обласний конкурс-огляд на кращий кабінет математики» від 05.11.2012 р. № 664-но вчитель математики, завідувача кабінетом математики Кознюк Лариса Анатоліївна взяла участь у заключному ІІІ обласному (очному) етапі конкурсу-огляду на кращий кабінет математики, який відбувся на базі Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. Матеріали на огляд-конкурс надіслали 25 районів (міст) області та Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі наук. До фінального етапу конкурсу з 28 претендентів з різних навчальних закладів міст та районів області потрапили лише 12.

У ході захисту Кознюк Л.А. гідно представила роботу кабінету математики, як творчої лабораторії вчителя та учня та зазначила високу результативність роботи з обдарованими учнями, яка здійснюється на його базі.

Журі конкурсу відзначило високий рівень оснащеності та дидактичного забезпечення сучасного комплексу кабінету математики ліцею-інтернату, віртуальний методичний кабінет математики як елемент навчально-методичного  комплексу,  розмаїття видів позакласної роботи яка проводиться у ньому, креативність, творчий запал завідувачки кабінетом математики Кознюк Л.А. та відзначило її в числі переможців конкурсу Дипломом третього ступеня.

Переглядів: 732 | Додав: sosli | Рейтинг: 5.0/2
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам