Вітаю Вас, Гість

Головна » 2015 » Березень » 20 » Збережи рідне місто чистим!!!
12:00
Збережи рідне місто чистим!!!

                         

Впродовж останніх тижнів помітно змінює свій зовнішній вигляд наше прекрасне місто. Поступово охайнішими і чистішими стають його вулиці, парки, дороги й тротуари. Місто - такий самий дім, як і власна кімната. Чому ж не зробити його чистішим? Згадуючи «золоте» правило: чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять, учні Славутського ліцею-інтернату розуміють, що чистота міста залежить від кожного з нас.

Ліцеїсти 45 групи із власної ініціативи вирішили прибрати хоч невеличку частину нашого містечка. В дружній атмосфері усього класу ми упорядковували територію неподалік ліцею-інтернату, а це: пам’ятник воїнам, які загинули в Афганістані та пам’ятники воїнам-інтернаціоналістам. Прибирали сміття, опале листя, тротуарні доріжки...

Зроблена справа є по-справжньому важливою, залучає усіх і кожного до конкретних заходів із збереження чистоти навколишнього середовища. Як свідомі громадяни України, ми не могли залишитися осторонь і не подбати про наше довкілля. Для вихованців Славутського ліцею-інтернату така робота є систематичною, оскільки проблема забруднення навколишнього середовища сягає не тільки міських, але і загальноукраїнських масштабів.    Кожен із нас зробив свій внесок для благоустрою рідного міста. Якщо ми хочемо, щоб наша планета була чистою, земля родючою, люди здоровими, усі мають докласти для цього якомога більше зусиль.

Роботи було чимало та час спливав швидко. Стомлені, але задоволені, з піднесеним настроєм, учні повернулися до своєї альма-матер. І хай чистота такого рідного нам міста стане найкращою нагородою для усіх нас!!! 

Анастасія Семенюк,

юнкор газети «Ексклюзив»

Переглядів: 581 | Додав: sosli | Рейтинг: 4.3/3
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам