Вітаю Вас, Гість

Головна » 2019 » Лютий » 9 » Жінки-науковці у світі та в Україні
09:12
Жінки-науковці у світі та в Україні

    Уже втретє в Україні і світі відзначали Міжнародний день жінок та дівчат у науці, запроваджений Резолюцією 70-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН від 22 грудня 2015 року. За даними Інституту статистики ЮНЕСКО, які були оприлюднені у 2017 році, лише 28% науковців у світі – жінки, проте в Україні статистика значно краща: 46% жінок-науковців. Відтак, 7 лютого ліцеїсти 11-В класу  на чолі з вихователем Шевчук Наталіїєю Миколаївною, класним керівником Ковалем Віктором Людвиговичем та бібліотекарем  Карнаух Валентиною Миколаївною провели відкриту виховну годину на тему: «Жінки-науковці у світі та в Україні», запросивши на захід гімназистів 5 класу. Метою заходу було вивчити роль жінок у різних сферах наук, розвивати активну пізнавальну діяльність здобувачів освіти, адже гендерних стереотипів варто позбуватися ще змалечку, переставши поділяти сфери діяльності за статевою ознакою.

     Під час проведення заходу здобувачі освіти  ознайомилися із історіями досягнень видатних жінок-математиків, фізиків, астрономів, біологів, хіміків, які своїми працями збагатили усю науку.

     Учням  5 класу особливо сподобалася вікторина «Жінки-лауреати Нобелівської премії», адже вони з величезним захопленням брали участь у грі, не поступаючись своєю допитливістю старшим учням.

    Сподіваємося, що даний захід розширив кругозір, збагатив наших учнів новими знаннями. Хотілося б донести, що світу потрібна наука, а науці потрібна жінки , адже їм є що привнести у ці сфери.

Шевчук Н.М.- вихователь, вчитель технологій ліцею

Переглядів: 340 | Додав: sosli | Рейтинг: 0.0/0
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам