Вітаю Вас, Гість

Головна » 2016 » Листопад » 8 » Знайомтесь Молодіжна Ліга Ліцеїстів та її лідери
15:02
Знайомтесь Молодіжна Ліга Ліцеїстів та її лідери

       Молодіжна Ліга Ліцеїстів добровільна юнацька організація сприяння вдосконаленню навчально-виховного процесу, універсальна форма активності учнів, яку можна з однаковим успіхом вважати як засобом життя учнівського колективу, так і прикладом творчої самореалізації особистості.

   Голова Молодіжної Ліги Ліцеїстів – Зумер Вячеслав Володимирович, ліцеїст 32 навчальної групи 10 класу.

   Заступник Голови Молодіжної Ліги ліцеїстів, староста гуртожитку – Кузьменко Яна Сергіївна,  ліцеїстка 44 навчальної групи 11 класу.

Для кращої координації роботи Молодіжна Ліга Ліцеїстів поділяється на сім

Центрів:

 

  • Навчально-пізнавальний центр.
  • Крутенчук Ірина Олександрівна – ліцеїстка 32 навчальної групи 10 класу.
  • Мазур Владислав Іванович – ліцеїст 35 навчальної групи 10 класу.
  • Центр інформації та преси.
  • Гаврилюк Ольга Сергіївна – ліцеїстка 22 навчальної групи 9 класу.
  • Кондратюк Вікторія Юріївна – ліцеїста 33 навчальної групи 10 класу.
  • Іванів Сніжана Михайлівна – ліцеїста 35 навчальної групи 10 класу.
  • Гераскевич Віроніка Юріївна – ліцеїстка 35 навчальної групи 10 класу.

  • Центр дисципліни і порядку.

Делегати:

  • Мартинюк Євгеній Анатолійович – ліцеїст 35 навчальної групи 10 класу.
  • Черняхівський Дмитро Сергійович – ліцеїст 36 навчальної групи 10 класу.
  • Зімірова Анна Ігорівна – ліцеїстка 41 навчальної групи 11 класу.

 

  • Центр спорту і туризму.

Делегати:

  • Стручик Богдан Вікторович – ліцеїст 36 навчальної групи 10 класу.
  • Сищук Владислав Васильович – ліцеїст 32 навчальної групи 10 класу.
  • Мазур Олена Андріївна – ліцеїста 33 навчальної групи 10 класу.

  • Центр організації побуту іногородніх ліцеїстів.

 

Делегати:

  • Вовколуп Анна Юріївна – ліцеїстка 45 навчальної групи 11 класу.
  • Мартон Святослав Ігорович – ліцеїст 45 навчальної групи 11 класу.
  • Ковальчук Василь Олександрович – ліцеїст 43 навчальної групи 11 класу.
  • Кузьменко Яна Сергіївна – ліцеїстка 44 навчальної групи 11 класу.
  • Шевчук Софія Ігорівна – ліцеїстка 44 навчальної групи 11 класу.
  • Миронюк Таїсія Андріївна – ліцеїстка 32 навчальної групи 10 класу.
  • Нізельський Вадим Петрович – ліцеїст 32 навчальної групи 10 класу.
  • Панасюк Юрій Олександрович – ліцеїст 32 навчальної групи 10 класу.
  • Демчук Діана Олександрівна – ліцеїст 41 навчальної групи 11 класу.

  • Центр творчого розвитку та молодіжного дозвілля.

Делегати:

  • Якимчук Вікторія Володимирівна – ліцеїстка 21 навчальної групи 9 класу.
  • Заболотна Олена Олександрівна – ліцеїстка 22 навчальної групи 9 класу.
  • Кушнірук Віталія Олегівна – ліцеїстка 31 навчальної групи 10 класу.
  • Дячишина Ніна Павлівна – ліцеїстка 34 навчальної групи 10 класу.

  • Центр милосердя і толерантності.

Делегати:

  • Ріжко Аліна Романівна – ліцеїстка 31 навчальної групи 10 класу.
  • Борейко Альона Сергіївна – ліцеїстка 31 навчальної групи 10 класу.
  • Коваль Ольга Миколаївна – ліцеїстка 31 навчальної групи 10 класу.
  • Гей Валерія Анатоліївна – ліцеїстка 31 навчальної групи 10 класу.
  • Лобунець Анастасія Іванівна – ліцеїстка 34 навчальної групи 10 класу. 

     Делегати центрів входять до координаційної ради Молодіжної Ліги Ліцеїстів.

Педагог-організатор

Дворак Ольга Олександрівна 

 

Переглядів: 589 | Додав: sosli | Рейтинг: 0.0/0
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам