Вітаю Вас, Гість

Головна » 2014 » Листопад » 17 » Зустріч із справжнім героєм
17:03
Зустріч із справжнім героєм

                     

Нещодавно, повертаючись із реабілітаційного центру, Схаб’юк Максим, наш випускник, а нині герой АТО, завітав до своєї альма-матер. Під час розмови із педагогами та учнями ліцею-інтернату Максим дякував усім за моральну підтримку, підтримку патріотичного духу, за всі слова теплоти і любові, які бійці отримували із наших листів, малюнків. Саме ці дитячі роботи, як розповів Максим, допомагали їм не зупинятися, йти тільки вперед, а щирі, емоційні слова вселяли віру у мирне майбутнє.

    Протягом зустрічі учні мали змогу розпитати про події, які не лишають байдужим кожного українця, патріота своєї держави. Дивлячись на Максима, розумієш, наскільки близько ці подій торкаються нас, адже лише кілька років тому він, навчаючись у стінах ліцею-інтернату, можливо, сидів і за моєю партою, а вивчаючи історію, навіть не міг подумати, що у 21 столітті буде боронити незалежність своєї держави, писати її історію, бути надією та опорою для родини, усього народу.

    Нині Максим Схаб’юк,  відповідно до наказу Президента України №747/2014 «Про відзначення державними нагородами України», за героїзм, виявлений у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, нагороджений орденом ІІІ ступеня «За мужність».

    Із щирим почуттям шани і поваги учні ліцею-інтернату дякували герою за відвагу, хоробрість, патріотизм, за надію у перемогу. Сподіваємося, що збірка із листами та поезіями, яку ми подарували Максиму, передасть частинку теплоти душі кожного ліцеїста, додасть йому сили, віри у майбутнє, наснаги у житті.

    Максиме, хочеться побажати Тобі та  Твоїй родині мирного неба над головою, сонячного майбутнього без війни і сліз!

Людмила Рудюк,

юнкор газети «Ексклюзив»

Переглядів: 487 | Додав: sosli | Рейтинг: 5.0/1
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам