Вітаю Вас, Гість

Головна » 2018 » Лютий » 23 » Зустріч із Супрун Наталією Анатоліївною, доктором економічних наук, професором Національного університету «Києво-Могилянська академія»
15:38
Зустріч із Супрун Наталією Анатоліївною, доктором економічних наук, професором Національного університету «Києво-Могилянська академія»

     23 лютого в рамках проведення Тижня географії та економіки у Славутському ліцеї-інтернаті була організована зустріч із Супрун Наталією Анатоліївною, доктором економічних наук, професором Національного університету «Києво-Могилянська академія». Зустріч була присвячена питанням впливу бізнесу на соціум.

    У своїй  доповіді Наталія Анатоліївна розповіла присутнім про секрети успіху найвідоміших бізнесменів - Стіва Джобса, Марка Цукерберга, Ілона Маска. Дуже змістовною була розповідь про те, як сучасний бізнес змінюється з часом та впливає на бажання покупців придбати товар. Наталія Супрун наголосила, що сучасний підприємець повинен іти у ногу з часом та  бути новатором.

   Ліцеїсти мали гарну нагоду поспілкуватися з Н.А.Супрун. Готуючись до самостійного життя, майбутніх абітурієнтів  цікавить  питання  актуальності  вступу у ВУЗи  на економічні  спеціальності, вибору професії, яка користується попитом на ринку праці.  Наталія Анатоліївна   цікаво та ґрунтовно розповіла про напрями  навчання у Києво-Могилянській академії.

         Під час зустрічі ліцеїсти активно  цікавилися сучасними проблемами організації підприємницької діяльності,  формами підприємництва, особливостями складання бізнес-плану, а також  питаннями правового забезпечення розвитку бізнесу в Україні.

   Спілкування із Наталією Анатоліївною Супрун відбулося у невимушеній атмосфері, зустріч та залишила позитивні емоції у ліцеїстів.

Вчителі географії та економіки,

Ковальчук В.Т., Гізун А.В.

Переглядів: 450 | Додав: sosli | Рейтинг: 0.0/0
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам