Вітаю Вас, Гість

Головна » 2013 » Лютий » 25 » Зустріч із викладачем собріології Оробцем Юрієм Григоровичем
14:32
Зустріч із викладачем собріології Оробцем Юрієм Григоровичем

В рамках щорічної Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене» 21 лютого 2013 року відбулася зустріч учнів ліцею-інтернату з координатором Всеукраїнського громадського руху «Твереза Україна», викладачем собріології Оробцем Юрієм Григоровичем.

В ході зустрічі учні мали змогу ознайомитись з основними положеннями науки про здоровий, тверезий спосіб життя – собріології, відкриттям Геннадія Андрійовича Шичка стосовно фізіології тверезого способу життя, принципами тверезників тощо.

Разом з учнями Оробець Ю.Г. проаналізував міфи, які існують в суспільстві, стосовно психоактивних речовин та їх впливу на людину, визначив переваги здорового способу життя, науково довів положення про те, що зловживання психоактивними речовинами є шкідливою соціально-психологічною програмою, яку можна змінити.

Дана зустріч дала змогу старшокласникам поповнити свій багаж знань з питання збереження власного здоров’я і стала черговим підтвердженням, що учні ліцею-інтернату обирають здоровий спосіб життя і виступають проти шкідливих звичок.
Переглядів: 747 | Додав: sosli | Рейтинг: 5.0/2
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам