Вітаю Вас, Гість

Головна » 2015 » Листопад » 16 » ЗВАННЯ «ЛІЦЕЇСТ» ЗВУЧИТЬ ГОРДО!!!
11:48
ЗВАННЯ «ЛІЦЕЇСТ» ЗВУЧИТЬ ГОРДО!!!

Найбільш почесним буде й незабутнім

Звання одне, найкраще – Ліцеїст!

  Похмурий осінній день 12 листопада був сповнений особливої краси, спокою та гармонії, адже ліцейна родина з радістю відкрила двері новим учням – тим, хто з гордістю і трепетом у душі проголошував слова клятви, тим, хто має яскраві мрії і прагне творчого майбутнього для себе та своєї країни.

    Святкова лінійка з нагоди прийняття учнів закладу у родинне ліцейне коло розпочалася із внесенням Державного прапора України та прапора ліцею-інтернату. Після спільного виконання Гімну України зазвучала така знайома з дитинства мелодія пісні «Вітер змін», а у залі з’явилася найвідоміша у світі вихователька з найкращими у світі манерами, - Леді Досконалість - Мері Поппінс.  На жаль, у неї на вихованні були не зовсім хороші діти, тому Мері й звернулася за допомогою до нас, щоб бодай одна із навчальних груп запросила Джейн та Майкла до себе, адже ліцей-інтернат – заклад, у якому усі учні почуваються єдиною родиною, а навчання й виховання здійснюється на високому рівні.  

     Презентуючи кожну навчальну групу, учні розкрили усі свої вміння й таланти, після чого «невиховані діти» Мері вмить «перетворилися» на справжніх ліцеїстів, ще й виявили прагнення навчатися у найкращому закладі України. Вдячна Леді Досконалість побажала усім залишатись такими гарними, вихованими, розумними й досягати у майбутньому творчих вершин.

      Хвилюючим моментом заходу стало складання учнями клятви ліцеїста та спільне виконання Гімну навчального закладу. Адже справжні ліцеїсти повинні бути завжди вірними учнівській  родині, поcтійно піклуватись про збереження  традицій закладу, наполегливо вчитися, бути корисними ліцею та примножувати його добру славу, зіткану протягом багатьох успішних років історії.

    У дружну ліцейну родину влилося нове поповнення. З нагоди такої події лунали слова привітання зі святом від голови батьківського комітету Ягодинець Л. А., голови Ради ліцею-інтернату Черняк Н. В. та  щирі музичні вітання від учасників вокального гуртка.

    Надіємось, що кожен вихованець Славутського ліцею-інтернату докладе усіх зусиль, аби за короткий час навчання з сьогоднішніх учнів стати гідними синами і доньками – справжніми громадянами своєї країни!

Ірина Власюк, Марина Бунда,

                  юнкори газети «Ексклюзив»

 

 

 

Переглядів: 556 | Додав: sosli | Рейтинг: 2.7/3
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам